O nas

Jesteśmy gotowi na każde
wyzwanie w zakresie cięcia
materiałów

Zobacz ofertę

AST to prężnie działający zakład produkcyjny, przygotowany na różnorodne wyzwania w dziedzinie obróbki blach i detalicznej produkcji konstrukcji stalowych.


Dysponujemy halami o łącznej pow. 3000 m2, 200-tonowym magazynem oraz rzadko spotykanymi w Polsce, maszynami wielkogabarytowymi.

Posiadamy sprzęt do digitalizacji (skanowania) detali płaskich. Dzięki temu, możemy wykonywać elementy według wzorów dostarczonych przez Klienta.

Projektowanie produktów

Pełna kontrola nad zamówieniem

Do obsługi CAD/CAM, ERP i Magazynu używamy zintegrowanych modułów, które umożliwiają śledzenie całego procesu produkcji.

Po wysłaniu zapytania, otrzymujesz szczegółową ofertę, zawierającą cenę jednostkową detalu, ciężar, gatunek materiału oraz poglądowy rysunek. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas fakturę, rozpiskę oraz atesty użytych materiałów. Dzięki temu, zyskujesz pełną kontrolą nad swoim zamówieniem oraz wiesz, ile i za co płacisz.

Firma AST - cięcie wodą

Firma odpowiedzialna społecznie

Od początku istnienia jesteśmy silnie związani z lokalnym rynkiem, dlatego staramy się go mocno wspierać.

Na naszych partnerów – dostawców materiałów i usług, wybieramy przede wszystkim przedsiębiorców z Mikołowa i innych, śląskich miast. Staramy się również angażować w lokalne akcje społeczne. Cieszymy się, że rozpoznawalność i wiarygodność firmy możemy budować w sposób uczciwy i wartościowy.